بیانیه مأموریت

شرکت صنعتی حلاوت پردیس ( شکلات اکسیر ) در زمینه‌ی تولید و عرضه‌ی انواع محصولات شکلات ، فرآورده های کاکائویی ، انواع روکش های تزیینی ( فوندانت ، گلیز و روکش های شکلاتی ) و انواع پودر ژله فعالیت می‌نماید. ما معتقدیم امنیت غذایی حق تمامی انسان‌هاست. لذا همواره تلاش می‌کنیم تا با استفاده از نیروی انسانی متخصص و متعهد، تکنولوژی روز دنیا، استفاده از بهترین مواد اولیه، بسته بندی استاندارد محصولات و با تکیه بر پویایی سازمانی در کمترین زمان، انواع شکلات و فرآورده های کاکائویی انواع روکش های تزیینی ( فوندانت ، گلیز و روکش های شکلاتی ) و انواع پودرژله با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در دسترس تمامی مصرف‌کنندگان از هر طبقه اجتماعی قرار دهیم. همچنین با توسعه دانش، رعایت قوانین و مقررات زیست محیطی و بهداشتی، حفظ و توسعه نیروی انسانی شایسته، افزایش تولید و تنوع محصولات در کنار توجه به رشد پایدار در بازارهای داخلی و خارجی علاوه بر تکریم مشتریان و کارکنان، موجبات رضایت سهامداران و سایر ذینفعان سازمان را فراهم آوریم.

سند چشم انداز

ما در شرکت حلاوت پردیس همواره می‌کوشیم با بهره‌گیری از آخرین یافته‌های علمی و فناوری‌های نوین، با تولید شکلات ، فرآورده های شکلاتی ، انواع روکش های تزیینی ( فوندانت ، گلیز و روکش های شکلاتی ) و انواع پودر ژله سالم و با کیفیت و استفاده از بهترین مواد اولیه ، حضوری مقتدر و شایسته در بازارهای هدف داشته باشیم. براین اساس چشم انداز شرکت تولیدی حلاوت پردیس تا پایان سال 1405 عبارت است از:
افزایش دامنه نفوذ برند در عرصه داخلی و تجارت جهانی و در اختیار قراردادن محصولات در اقصی نقاط جهان.
توسعه مرزهای دانش در تولید مجموعه محصولات شکلاتی و فرآورده های کاکائو به پشتوانه نیروی انسانی متخصص و متعهد.
قرار گرفتن در بین شایسته‌ترین برندها نزد مصرف کنندگان نهایی صنعت شکلات و فرآورده های کاکائویی با حفظ و بهبود مستمر ایمنی، کیفیت و تنوع محصولات تولیدی.